Poštovné(+ balné) a doprava

 

Platba online (vopred)

Platba pri prevzatí

Kuriér GLS

4,00€ zadarmo pri nákupe od 120€

+0,99€

Kuriér Slovenskej pošty • Balík na poštu • BalíkoBox

3,00€ zadarmo pri nákupe od 120€

+0,99€

Osobný odber na prevádzke predávajúceho

zadarmo pri nákupe od 0€

0 €

Zásielkovňa – približne 900 predajní

2,00€ zadarmo pri nákupe od 15€

+0,99€

Osobný odber

Objednávku zadanú na e-shope si môžete vyzdvihnúť na prevádzke predávajúceho. Pri preberaní budete potrebovať číslo objednávky. Termín prevzatia objednávky Vám oznámime mailom alebo SMS správou.  Zásielku je možné si vyzdvihnúť do  7 kalendárnych dní .

Zásielkovňa

Objednávku si môžete vyzdvihnúť v stovkách odberných miest Zásielkovne v SR.

Kuriér GLS

Objednávku odošleme kuriérom GLS, ktorý obvykle doručuje zásielky nasledovný pracovný deň. Nie je možné stanoviť si vopred čas doručenia objednávky.

Slovenská pošta – balík na poštu

Objednávka Vám bude doručená na Vami vybranú pobočku Slovenskej pošty, kde si ju vyzdvihnete. O zásielke budete informovaní prostredníctvom e-mailu a SMS (prosím, skontrolujte si, či ste zadali správnu e-mailovú adresu a mobilné číslo). Zásielka vás počká až 18 kalendárnych dní na zvolenej pošte, kde si ju počas otváracích hodín pobočky vyzdvihnete.

BalikoBox Slovenskej pošty


Objednávka Vám bude doručená do jedného z BalikoBoxov Slovenskej pošty. O uložení Vašej objednávky do BalikoBoxu Vás upozorníme SMS správou s otváracím kódom a v prípade balíka na dobierku aj s údajmi potrebnými pre platbu. Na displeji BalikoBoxu zadajte Vaše telefónne číslo a kód. Ak ste si zásielku objednali na dobierku, zaplatíte zaň priamo v termináli BalikoBoxu. BalikoBoxy fungujú nonstop 24 hodín 7 dní v týždni. Svoj balík si môžete vyzdvihnúť kedykoľvek počas 3 dní od doručenia správy. Ak túto lehotu zmeškáte nič sa nedeje, Váš balík poputuje na poštu priradenú BalikoBoxu, o čom Vás budeme opätovne informovať.

Expres kuriér Slovenskej pošty

Objednávku odošleme kuriérom Slovenskej pošty, ktorý obvykle doručuje zásielky nasledovný pracovný deň. Nie je možné stanoviť si vopred čas doručenia objednávky